Publikováno: 13. 6. 2013

Projekt Kulturně historické dědictví a udržitelný rozvoj místních komunit - E-learningové kurzy

V rámci projektu Kulturně historické dědictví a udržitelný rozvoj místních komunit byly připraveny následující E-learnyngové kurzy:

Kulturně historické dědictví kolem nás. Společným jmenovatelem celé aplikace jsou školní projekty.

Část nazvaná „Studijní materiály“ je volně přístupná, část s názvem „E-learningový kurz“ je určena pro zaregistrované uživatele. Jednoduchý registrační formulář naleznete buď na výše uvedené adrese pod odkazem „registrovat“, nebo zde.

Monasterium, aneb nebojte se klášterů. Kláštery a vše o nich "na dotek". Nová pomůcka, která jak doufáme, zpřístupní dobrodružství poznání klášterního dědictví i těm nejmladším školákům.

Autor: emuzeum Sekce: Tisk Poslat článek Sdílet článek