Publikováno: 22. 6. 2012

Workshop Kreativní Ostrava

Ve dnech 2.-4. 7. 2012 se v Ostravě uskuteční vzdělávací workshop pod vedením Mgr. Blanky Markové a Mgr. Moniky Šumberové z Katedry sociální geografie a regionálního rozvoje Ostravské univerzity. Bude určen nejen zběhlým pořadatelům, ale také nadšencům a začátečníkům, kteří se teprve ve struktuře kulturní organizace a problematiky snaží zorientovat.
Workshop Kreativní Ostrava

Na základě vyplněné přihlášky proběhne výběr dvaceti účastníků, jenž bude koncipován tak, aby všem poskytl co největší přínos. Cílem vzdělávacího workshopu "Kreativní Ostrava" je seznámit účastníky s přípravou, financováním, aktéry, organizací a realizací kulturních events, přičemž hlavní důraz bude kladen na networking mezi jednotlivými participujícími. Workshop bude interaktivní a nabídne i spoustu zábavy a odreagování. Bude možné se přihlásit i na jednotlivé dny/panely. Místem pro konání je Multižánrové centrum Cooltour na Černé louce v Ostravě a jeho vedlejší scéna ShakespeareOFF.

Workshop je ZDARMA. Registrace do 30. 6. 2012!

Více informací najdete zde

(Původně zveřejněno na www.culturenet.cz)