Publikováno: 27. 6. 2014

Výzva k zaslání příspěvků na mezinárodní veletrh výstavních technologií a designu MUTEC 2014

Organizátoři mezinárodního veletrhu výstavních technologií a designu MUTEC 2014 si dovolují vyzvat zájemce o zaslání příspěvků na téma "muzea budoucnosti - krásnější, velkolepé, digitální a mezioborové". Příspěvky určené pro seminář, který se bude v rámci veletrhu konat, je možno zasílat do 31. srpna 2014 společně s registračním formulářem.

Mezinárodní veletrh výstavních technologií a designu MUTEC 2014 se bude konat 6. - 8. listopadu 2014 v německém Lipsku.

Více informací o veletrhu najdete na www.mutec.de/en.

Registrační formulář s podrobnějšími informacemi k zaslání příspěvku si můžete stáhnout na mutec.de/en/ancillary_programme/ancillaryprogramme.html.