Publikováno: 20. 3. 2013

Výzva k předložení návrhů uměleckých a kreativních projektů, které se ucházejí o podporu z Mezinárodního fondu na podporu kultury UNESCO

O podporu se mohou ucházet umělci, nevládní organizace, neziskové soukromé subjekty nebo veřejnoprávní subjekty, přičemž priorita je namířena k mladým umělcům (18 až 30 let) a k projektům určeným pro mladé, případně k projektům pocházejícím nebo určeným pro rozvojové země. Žádosti je možno předkládat do 2. 5. 2013.

Sekretariát UNESCO vyzval k předložení návrhů uměleckých a kreativních projektů, které se ucházejí o podporu z Mezinárodního fondu na podporu kultury UNESCO (MFPK).

Předložený projekt musí splňovat kritéria pro čerpání pomoci z titulu MFPK, která spolu s dalšími relevantními informacemi a s on-line formulářem žádosti o podporu v anglickém a francouzském originále, jakož i v pracovním překladu do češtiny naleznete na webových stránkách Ministerstva kultury.

Více informací o Mezinárodním fondu na podporu kultury UNESCO rovněž ZDE