Publikováno: 29. 4. 2020

XIX. ročník Národní soutěže muzeí Gloria musaealis 2020

Přihlaste svůj projekt do Národní soutěže Gloria musealis!

@cz-museums.cz

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

od 1. ledna 2020 do 28. února 2021 máte možnost podat přihlášku do XIX. ročníku Národní soutěže muzeí Gloria musaealis.

Pokud jste se rozhodli k přihlášení Vaší výstavy, publikace či jiné aktivity, neváhejte a neodkládejte podání přihlášky na poslední měsíce soutěžního ročníku.
Uvítáme proto, i s ohledem na zajištění cest, abychom se o Vašem projektu dozvěděli včas!

Dejte nám vědět o svém záměru přihlásit se, Vaši přihlášku můžeme zpracovat i později.
Nabízíme Vám pomoc při vytipování vhodných soutěžních projektů a konzultaci při zpracování přihlášky.

Kontaktní osobou pro Národní soutěž muzeí Gloria musaealis je Mgr. Monika Benčová (tel.: +420 224 210 037; e-mail: gloria@cz-museums.cz).

Jak se přihlásit do soutěže zde

Zdroj: https://www.cz-museums.cz/news/amg/titulni/54783-narodni-soutez-muzei-gloria-musaealis-2020