Publikováno: 4. 10. 2013

Vyhlášení výběrových dotačních řízení na rok 2014 pro provozovatele knihoven

Ministerstvo kultury – Odbor umění, literatury a knihoven vyhlašuje výběrové dotační řízení pro rok 2014.
Vyhlášení výběrových dotačních řízení na rok 2014  pro provozovatele knihoven

Ministerstvo kultury – Odbor umění, literatury a knihoven vyhlašuje výběrové dotační řízení pro rok 2014 na poskytnutí dotací provozovatelům knihoven evidovaných dle zákona č. 257/2001 Sb., o knihovnách a podmínkách provozování veřejných knihovnických a informačních služeb (knihovní zákon), ve znění pozdějších předpisů, občanským sdružením dle zákona č. 83/1990 Sb., o sdružování občanů, ve znění pozdějších předpisů, jejichž hlavním účelem je knihovnická a informační činnost či jejich podpora, pro podprogram VISK 3, VISK 8/B a pro Knihovnu 21. století též pro zájmová sdružení právnických osob dle zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů, jejichž hlavním účelem je knihovnická a informační činnost či jejich podpora na nekomerční projekty z oblasti knihoven.

Podrobné informace

Zdroj: http://www.mkcr.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/vyhlaseni-vyberovych-dotacnich-rizeni-na-rok-2014-pro-provozovatele-knihoven-194852/tmplid-228