Publikováno: 27. 4. 2015

Veletrh muzeí ČR

Muzeum Vysočiny Třebíč pořádá v tomto roce již po dvacáté Veletrh muzeí ČR, který se proběhne ve dnech 27.5.-29.5.2015.
Veletrh muzeí ČR

Organizátoři letošního jubilejního ročníku připravili bohatý odborný program.

V programu veletrhu je také zařazena společná prezentace všech zúčastněných organizací. Další realizací, se kterou se účastníci veletrhu seznámí, je výstava akad. arch. Jana Poláška Kam mne osud zavál…, na programu je také povídání s tímto mezinárodně uznávaným česko-švédským výstavním architektem a scénografem. Letošní exkurze zamíří do nově vznikajícího technického muzea v Třebíči – ekotechnického centra Alternátor. U příležitosti kulatého výročí bude program podpořen bohatou projekcí z archivu Musaionfilmu z Muzea J. A. Komenského v Uherském Brodě.

Vysoký počet aktivních účastníků pomůže naplnit již několikaletý podtitul veletrhu - veletrh muzejních myšlenek.

Účastnický poplatek činí 300,- Kč/osoba/jeden den veletrhu, 400,- Kč/osoba/dva dny, nebo 500,- Kč/osoba na všechny tři dny (poplatek je splatný v hotovosti při prezenci).

Přihlášku odešlete na e-mail: info@zamek-trebic.cz, nebo poštou nejpozději do 15. 5. 2015.

Více informací naleznete na stránkách Muzea Vysočiny Třebíč.

(Zdroj: Bulletin AMG; http://www.muzeumtr.cz/clanek-20-veletrh-muzei-cr-17.html)