Publikováno: 6. 6. 2012

Stopy německo-jazyčného obyvatelstva v českých zemích a Česko-německá témata v současné muzejní práci

Asociace muzeí a galerií České republiky a Collegium Bohemicum o. p. s. ve spolupráci s Muzeem města Ústí nad Labem, Saským zemským úřadem pro muzejnictví, Zemským úřadem pro nestátní muzea v Bavorsku a Svazem hornorakouských muzeí pořádají 21. setkání českých, saských, bavorských a hornorakouských pracovníků muzeí.

Setkání se uskuteční dne 20. - 22. září 2012 v Museum Ústí nad Labem

na téma

Stopy německo-jazyčného obyvatelstva v českých zemích

Česko-německá témata v současné muzejní práci

Doprovodná prezentace Collegia Bohemica o. p. s. bude na téma "Cesta ke stálé expozici k dějinám německy mluvících obyvatel českých zemí".  (Prezentace probíhá v rámci projektu Cíl 3 pro přeshraniční spolupráci mezi Českou republikou a svobodným státem Sasko).

Přihlášky  zasílejte sekretariátu konference

Collegium Bohemicum, o. p. s.

Masarykova 1000/3, 400 01 Ústí nad Labem

Telefon: +420 413 034 583, +420 732 682 616

E-mail:   info@collegiumbohemicum.cz

Uzávěrka přihlášek I. cirkuláře je 22. června 2012!

• Více informací zde