Publikováno: 9. 10. 2012

Snížené vstupné na Neviditelnou výstavu pro knihovníky

Dne 18. října jsou v souvislosti s pořádáním semináře Bezbariérová knihovna (který pořádá v pátek 19. října SKIP - Sekce služeb osobám se specifickými potřebami) zváni všichni knihovníci a knihovnice z Prahy a okolí (tedy i ti, kteří se semináře nezúčastní) na Neviditelnou výstavu do Novoměstské radnice za snížené vstupné 120 Kč.

Neviditelná výstava ( http://neviditelna.cz) je výbornou příležitostí seznámit se "na vlastní kůži" se světem zrakově postižených. Výstava se skládá z viditelné části, kde je možné prohlédnout si zařízení a předměty, které nevidomí používají ve svém každodenním životě, a z neviditelné části, kde se návštěvníci na chvíli ocitnou roli nevidícího člověka, nechají se vést nevidomým průvodcem a vyzkouší si, jak nevidomí lidé vidí svět kolem nás. Prohlídka trvá cca 90-100 minut. Další informace najdete na webových stránkách výstavy.
Protože výstava letos končí, jedná se o jednu z posledních příležitostí pro její návštěvu.

Výstavu můžete navštívit ve čtvrtek 18. října buď v 16:45 nebo v 18:00 hod.

V případě zájmu o návštěvu výstavy prosím vyplňte NEJPOZDĚJI DO SOBOTY 13. října 2012 přihlášku zde

Pokud byste měli jakékoliv dotazy nebo potíže s vyplněním přihlášky, kontaktujte Evu Cerniňákovou na adrese cernin@jabok.cz