Publikováno: 18. 4. 2016

Slavnostní uvedení filmu JANO KÖHLER: dokumentární film zachycující restaurátorské práce na 1. zastavení křížové cesty na sv. Hostýně

Katedra UNESCO pro muzeologii a světové dědictví ve spolupráci s projektem PamátkyDnes si Vás dovolují pozvat na slavnostní uvedení filmu, které se uskuteční 28. 4. 2016 v univerzitním kině Scala v Brně.

Slavnostní uvedení se uskuteční 28. 4. 2016 od 9 hodin v Univerzitním kině Scala, Moravské náměstí 3, Brno a bude doplněné přednáškou restaurátora, akad. sochaře Vojtěcha Paříka a krátkým seminářem následovaným panelovou diskuzí na téma zpřístupňování kulturněhistorického dědictví.

Bližší informace naleznete v pozvánce a programu.

Vstup volný.