Publikováno: 29. 4. 2015

Školení: Jak citovat?

Moravská zemská knihovna pořádá dne 20. května 2015 školení zaměřené především na praktické informace o zpracování citací jednotlivých druhů dokumentů.
Školení: Jak citovat?

Přednášející: PhDr. Martina Machátová, Moravská zemská knihovna v Brně.

Program:

• proč citujeme, plagiátorství
  • odkazy v textu - citační metody
  • obecná pravidla pro tvorbu citací dle normy ČSN ISO 690
  • citace jednotlivých druhů dokumentů podle ČSN ISO 690

Přihlášky:
Účast je bezplatná. S ohledem na omezený počet míst je nutné se do 19. května 2015 předem přihlásit prostřednictvím elektronického registračního formuláře v dolní části této pozvánky. Přihlášky budou přijímány do naplnění kapacity místnosti dle pořadí přijetí a zpětně potvrzeny e-mailem, proto prosím nezapomeňte uvést Váš e-mail.

Kontakt:
Martina Machátová, studovna periodik a norem ve 2. p., e-mail: machat@mzk.cz, tel.: 541 646 170.

Doprava:
Z ústřed. autobusového a vlakového nádraží tramvají č. 12, vystoupit na zastávce Nerudova, pokračovat pěšky ve směru jízdy tramvají k budově MZK.

Více informací, pozvánku a registrační formulář naleznete na stránkách Moravské zemské knihovny.

(Zdroj: http://www.mzk.cz/sluzby/akce/skoleni-jak-citovat-5)