Publikováno: 8. 6. 2016

RE:PUBLIKUM 2016: mezinárodní konference o práci s veřejností

Od 3. do 5. listopadu se v Praze uskuteční mezinárodní konference RE:PUBLIKUM 2016, která se bude zabývat vztahy mezi kulturními organizacemi a veřejností.
RE:PUBLIKUM 2016: mezinárodní konference o práci s veřejností

Na konferenci pořádané kanceláří Kreativní Evropa zazní inspirativní příklady z praxe, příspěvky o agenturách zabývajících se analýzou dat, roli zřizovatele, angažovaných kulturních institucích nebo úskalích práce s veřejností. Součástí RE:PUBLIKUM 2016 budou také specializované workshopy a exkurze do inspirativních kulturních organizací.

Podrobný program je v tuto chvíli připravován, už nyní ovšem známe některé hosty – na konferenci vystoupí mimo jiné Steven Hadley (Queen's University Belfast, Severní Irsko), Kathleen McInnis (See-Through Films, USA), Joanna Szwajcowská (varšavský magistrát, Polsko) a zástupce z britské The Audience Agency.

Registrace budou spuštěny v průběhu června.

(Zdroj: https://www.npu.cz/cs/generalni-reditelstvi-npu/akce/10680-re-publikum-2016-mezinarodni-konference-o-praci-s-verejnosti)