Publikováno: 2. 5. 2016

Program konference PERSPEKTIVY ČESKÉ MUZEJNÍ EDUKACE (10.-11. 5. 2016)

Národní muzeum, Moravské zemské muzeum a Slezské zemské muzeum pořádají dvoudenní konferenci v rámci projektu Strážci paměti: 200 let muzejnictví v České republice, s podporou Ministerstva kultury České republiky.
Program konference PERSPEKTIVY ČESKÉ MUZEJNÍ EDUKACE (10.-11. 5. 2016)

Konference je určená pro pracovníky muzeí a galerií, studenty muzeologie a příbuzných oborů.

Konference se bude věnovat mimo jiné těmto tématům:

• Muzejní pedagog a jeho profese,
  • Muzejní edukace a její postavení v rámci činnosti muzea,
  • Aktuální trendy v muzejní edukaci,
  • Představení inovativních projektů.

Program konference

Pozvánka na konferenci

Pro přihlášení se na konferenci využijte formulář na webu Národního muzea. Registrace je otevřena do 6. května 2016.

Účastnický poplatek ve výši 250 Kč bude vybírán při prezenci před zahájením konference.

V případě dotazů kontaktujte Marii Žáčkovou (email: marie_zackova@nm.cz, tel.: 224 497 328).

Více se o projektu Strážci paměti: 200 let muzejnictví v České republice můžete dozvědět na webu 200 let muzejnictví.