Publikováno: 18. 4. 2016

PERSPEKTIVY ČESKÉ MUZEJNÍ EDUKACE (10.-11. 5. 2016)

Národní muzeum, Moravské zemské muzeum a Slezské zemské muzeum vás zvou na konferenci, která proběhne ve dnech 10.-11.května 2016. Konference je zaměřená na teoretické a praktické otázky muzejní edukace.
PERSPEKTIVY ČESKÉ MUZEJNÍ EDUKACE (10.-11. 5. 2016)

Konference je určená pro pracovníky muzeí a galerií, studenty muzeologie a příbuzných oborů.

Konference se bude věnovat mimo jiné těmto tématům:

• Muzejní pedagog a jeho profese,
  • Muzejní edukace a její postavení v rámci činnosti muzea,
  • Aktuální trendy v muzejní edukaci,
  • Představení inovativních projektů.

Konference nabízí možnost prezentovat Vaše příspěvky. Přihlásit příspěvek je možné do 31. března 2016.
Pro přihlášení se na konferenci využijte formulář na webu Národního muzea. Registrace bez příspěvku je otevřena do 6. května 2016.

Účastnický poplatek ve výši 250 Kč bude vybírán při prezenci před zahájením konference. Účastníci s příspěvkem poplatek nehradí.

Bližší informace naleznete v pozvánce.

V případě dotazů kontaktujte Marii Žáčkovou (email: marie_zackova@nm.cz, tel.: 224 497 328).

Více se o projektu Strážci paměti: 200 let muzejnictví v České republice můžete dozvědět na webu 200 let muzejnictví.