Publikováno: 16. 6. 2023

Databáze vzdělávacích programů o kulturním dědictví

CHARTER představuje databázi shromažďující vzdělávací programy o evropském kulturním dědictví pro širokou veřejnost.

@creativesunite.eu

Databáze CHARTER je hlavním výstupem projektu CHARTER – Evropské aliance pro dovednosti v oblasti kulturního dědictví – financovaného z programu Erasmus+. Studentům/kám, pedagogům/žkám a široké veřejnosti poskytuje podrobné informace o příslušných programech vysokoškolského vzdělávání, odborného vzdělávání a přípravy. Seznam vzdělávacích projektů je vhodný pro studenty/ky, odborníky/ce, výzkumné pracovníky/ce, politiky/čky a všechny další.

Projekt CHARTER nemá prozatím přímé zastoupení České republiky. Z muzejních svazů se na projektu podílí třeba síť NEMO nebo jako přidružený člen Mezinárodní rada muzeí.

Instrukce pro uživatele databáze: zde

Databáze CHARTER

Zdroj: creativesunite.eu