Publikováno: 6. 6. 2024

Workshopy AI pro muzejní pracovníky

Workshopy AI pro muzejní pracovníky

Centrum kreativního muzejnictví Královéhradeckého kraje zve na workshopy primárně určeny pro zájemce z paměťových a kulturních institucí. Vstup je volný po předchozím přihlášení.

Program:

• Úvod do problematiky umělé inteligence a její praktické využití v profesním i osobním životě.
  • Využití nástrojů umělé inteligence k přípravě výstav a edukačních programů.
  • Aktivizační prvky pro návštěvníky výstav.
  • Problematika autorského práva a ochrany dat prakticky.
  • Výhody a rizika využití umělé inteligence při zpracování a tvorbě materiálů.

Celým workshopem nás provede středoškolský učitel, lektor, "ajťák" a youtuber Václav Maněna, který má dlouholeté a praktické zkušenosti s e-learningem, on-line vzděláváním a smysluplným využíváním technologií. Protože sám prošel mnoha slepými uličkami a udělal spoustu chyb, rád se o zkušenosti dělí s ostatními.

Termíny workshopů (vždy od 9.00 do 13.00):

Místo konání: Centrum uměleckých aktivit HK, Tomkova 139/9, 500 03 Hradec Králové 3

Více informací a registrační formuláře na jednotlivé workshopy zde.

Zdroj: 4museum.cz