Publikováno: 13. 6. 2022

Kurz Múzejná pedagogika 2022/2023

Slovenské národní muzeum otevírá 6. ročník kurzu muzejní pedagogiky pro zaměstnance muzeí a kulturních institucí na Slovensku.

Kurz Múzejná pedagogika 2022/2023

Slovenské národní muzeum (SNM) otevírá nový ročník kurzu muzejní pedagogika 2022/2023, akreditovaného Ministerstvem školství SR.

Kurz je určen zaměstnancům muzeí a jiných kulturních institucí na Slovensku, kteří se věnují edukaci návštěvníků, jakož i dalším zájemcům o práci v oblasti neformálního vzdělávání a výchovy v kulturních institucích. Přihlásit se mohou zaměstnanci s trvalým pracovním poměrem v muzeu nebo jiné kulturní instituci, případně osoby s minimálně půlroční praxí v některé z kulturních institucí.

Distanční studium v trvání 90 vyučovacích hodin začíná v sídelní budově SNM na Vajanského nábřeží 2 v Bratislavě od září 2022.

Více informací o kurzu zde.

Zdroj: snm.sk