Publikováno: 21. 6. 2016

Konferencia Digitálne múzeum. Čo s digitálnym obsahom múzeí?

Múzeum Slovenského národného povstania v Banskej Bystrici ve spolupráci se Sekciou kultúrneho dedičstva Ministerstva kultúry SR pořádají mezinárodní konferenci Digitálne múzeum. Čo s digitálnym obsahom múzeí?
Konferencia Digitálne múzeum. Čo s digitálnym obsahom múzeí?

Konference Digitálne múzeum. Čo s digitálnym obsahom múzeí? se zúčastní protagonisti efektivního uplatnění digitálního obsahu a využívání nových prezentačních a komunikačních technologií v muzejní praxi.

Představí existující formy, metody a nové ideové a technologické možnosti efektivního a kreativního uplatnění výsledků digitalizace v odborné činnosti muzeí.

Konference se uskuteční 25. – 26. října 2016 v Pamätníku SNP na Kapitulskej 23 v Banskej Bystrici. Předpokládaný konferenční příspěvek je 20€.

Více informací o vědecké konferenci, způsobu přihlášení a pokyny k přípravě příspěvků naleznete zde.

(Zdroj: http://zms.sk/ine/konferencia-digitalne-muzeum-co-s-digitalnym-obsahom-muzei/)