Publikováno: 15. 12. 2015

Internetové a mobilní aplikace pro kulturní dědictví a cestovní ruch (11.2.2016)

Zúčastněte se speciálního semináře, který pořádá Francouzský institut v Praze.
Internetové a mobilní aplikace pro  kulturní dědictví a cestovní ruch (11.2.2016)

Témata:

Prezentace památek na turistických portálech; nCity-Město na dlani; Internetová encyklopedie dějin Brna a její mapové aplikace; Turistický portál Královéhradeckého kraje – www.hkregion.cz; Možnosti využití geolokačních her v marketingu památek; Zpřístupňování archivních map a plánů IPR Praha; Mobilní průvodce - přivede turisty, provede turisty, udrží turisty ve městě; Turista v digitálním věku (Digital Urban Legends); KAM po Česku; Digital humanities: propojení různorodých informačních veřejně dostupných zdrojů v oblasti památek a historie; Portál „Zničené kostely“; Portál „Drobné památky“; Portál „Vodní mlýny“; Portál „Labská stezka“.

Nutná registrace k účasti na: registrace@omniumos.cz

Účastnický poplatek činí 205 Kč, studenti zdarma

Více informací ZDE.

(Zdroj: http://omniumos.cz/dokumenty/avizo-int_mob-aplikace-22016_201512131457014.pdf)