Publikováno: 13. 3. 2015

Culture Agora – nová platforma pro kreativní průmysly a umění

Nový mezinárodní portál Culture Agora je zaměřený na kreativní průmysl a umění. Shromažďuje pracovní nabídky, nabídky stáží, rezidencí, stipendií, workshopů, projektů a pozvánky na festivaly, konference, ostatní kulturní akce aj.
Culture Agora – nová platforma pro kreativní průmysly a umění

Veškeré informace jsou průběžně aktualizovány, portál nabízí pokročilé vyhledávání, zasílání newsletteru, podle zvolených kritérií, a možnost publikovat na stránce vlastní nabídku. Podmínkou je, že veškerý obsah, který se na portálu vyskytne, musí být už předtím někde jinde na internetu publikován.

Portál se orientuje na oblast Evropy a jižního Středomoří a každou zprávu si zde můžete přečíst v angličtině, francouzštině, španělštině, němčině a brzy také v holandštině.

Protál Culture Agora

(Zdroj: http://www.culturenet.cz/aktuality/culture-agora-nova-platforma-pro-kreativni-prumysly-a-umeni/n:16710/)