Publikováno: 12. 3. 2015

Bezplatné diskusní semináře o Etickém kodexu The Museums Association

The Museums Association pořádá řadu bezpatných seminářů v Glasgow, Belfastu, Leedsu and Cardiffu určených k diskusi nad změnami Etického kodexu MA.
Bezplatné diskusní semináře o Etickém kodexu The Museums Association

Akce bude příležitostí pro muzejní pracovníky a odborníky příbuzných oborů dozvědět se o probíhající revizi Etického kodexu s možností diskuse o klíčových etických otázkách, které vyžadují další zkoumání. Workshopy proběhnou v návaznosti na online konzultace, které byly uzavřeny minulý měsíc. Během těchto konzultací se vyjádřilo více než sto subjektů (jednotliví odborníci, muzea a příbuzné organizace).

Termíny workshopů:

1 dubna v Kelvingrove Art Gallery and Museum v Glasgow

21 května v the Ulster Museum v Belfastu

4 června v Leeds Art Gallery

5 června v Amgueddfa Cymru – National Museum Wales v Cardiffu

Více podrobností naleznetena stránkách Museums Association.

(Zdroj: http://www.museumsassociation.org/news/10032015-museums-association-code-of-ethics-workshops?utm_source=ma&utm_medium=email&utm_campaign=12032015)