Publikováno: 3. 4. 2015

Aktuální možnosti financování obnovy a uchování kulturního dědictví

Krajský úřad Zlínského kraje a Omnium z.s. pořádají seminář zaměřený na problematiku Aktuální možnosti financování obnovy a uchování kulturního dědictví.

Seminář se koná pod záštitou Ing. Ladislava Kryštofa, člena Rady Zlínského kraje.

Témata semináře

• Dotační programy MK ČR v oblasti ochrany a péče o nemovité i movité kulturní dědictví, (změny, termíny, hodnoty, doporučení) / Aktuální stav jednání o podobě Integrovaného regionálního operačního programu (IROP)
  • Místní akční skupiny - možnosti 2014+ / Program přeshraniční spolupráce 2014 -2020 INTERREG V-A Slovensko - Česká republika
  • Státní programy podpory, nadace / MZe Dotační program 16 - Udržování a obnova kulturního dědictví venkova
  • Program MK SR - Spolupráce s nezaměstnanými při záchraně torzální architektury (hrady, zaniklé kostely, ruiny, parky)

Informace k semináři a registrace: Jakub Děd, tel. 739 385 928, e-mail: jded@omniumos.cz

Registrace na seminář: registrace@omniumos.cz

V rámci semináře je možné prezentovat i Vaše propagační materiály o Vašich aktivitách.

Seminář je připraven ve spolupráci s Ministerstvem kultury ČR

Avízo:

Komentované prohlídky kostela Všech svatých v Heřmánkovicích na Broumovsku - 25. dubna 2015 Více

Konference "Péče o kulturní dědictví v oblastech bývalých Sudet, Chomutov, 11.-12. května 2015 Více

(Zdroj: omnium o.s.)