Publikováno: 6. 10. 2021

2021 CALL FOR CONTRIBUTION / INTERVENTION

Mezinárodní komise pro školení personálu při Mezinárodní radě muzeí vyzývá k zasílání kreativních příspěvků, a to v návaznosti na blížící se výroční konferenci ICOM-ICTOP.

© ictop.org/

Průběžná výzva k zasílání příspěvků na sdílenou online tabuli Mezinárodní komise pro školení personálu ICOM v návaznosti na výroční konferenci ICOM-ICTOP, která se uskuteční 21. října 2021. Tématem je „Osobní kompetence personálu muzea během a po pandemické krizi“.

V případě návrhů příspěvků je ponechán prostor kreativitě, přičemž přijaté návrhy budou zveřejněny následně online prostřednictvím ICTOP sociálních médiích. Může jít o krátké texty (50 až 100 slov), krátká videa (3 minuty), prezentace, obrázky či plakáty nebo hashtagy (sic).

Vše je možné zasílat v jednom z oficiálních jazyků Mezinárodní rady muzeí, tj. v angličtině, francouzštině nebo španělštině.

Příjem návrhů příspěvků nemá přesně určenou uzávěrku. Více viz Call for Contribution