AKCE: 28.11.2013, 0:00

Zugang gestalten III. Větší odpovědnost v zajišťování přístupu ke kulturnímu dědictví.

Muzea, archivy, knihovny a zpřístupněné památkové objekty jsou provozovány a udržovány z veřejných prostředků. Ale proč? Jaká jsou úkoly Vlády? V čem spočívá její odpovědnost, pokud jde o uchovávání a zpřístupňování kulturního dědictví? 28. až 29. listopadu 2013
Zugang gestalten III.  Větší odpovědnost v zajišťování přístupu ke kulturnímu dědictví.
Datum konání: 28.11.2013, 0:00
Místo konání: Berlin, Jüdisches Museum Berlin Lindenstraße 9-14 10969 Berlin

Hlavním bodem třetí konference „Zugang gestaltet“, do níž se zapojují Jüdisches Museum Berlin, Stiftung Preußischer Kulturbesitz, Internet & Gesellschaft Co:llaboratory, iRightsLab Kultur, Open Knowledge Foundation Deutschland, Wikimedia Deutschland, Stiftung Deutsche Kinemathek je zodpovědení otázky: „Do jaké míry je umožnění přístupu ke kulturnímu dědictví chápáno jako veřejná povinnost?“

Konference 2013, témata, místo konání, doplňující informace

Registrace on-line