AKCE: 25. 3. 2019 – 17. 5. 2019

Online Course: Museum Education and Outreach

Online kurz "Muzejní vzdělávání a přesah" aneb jak můžeme návštěvníkům dopřát smysluplné a nezapomenutelné zážitky v neformálním prostředí muzeí.

@aam
Datum konání: 25. 3. 2019 – 17. 5. 2019
Místo konání: Online

Tento kurz vyžaduje pravidelné check-iny, sdílení a komentování práce svých kolegů a účast v naplánovaných živých chatech. Účastníci budou pomáhat formovat kurz poskytnutím zdrojů a vhledů na práci ostatních participantů. Samotné úkoly jsou prováděny jednou týdně, aby umožnily pravidelnou zpětnou vazbu a dialog. Práci lze provádět vlastním tempem, avšak s dodržením přesných termínů. V průběhu kurzu budete rozvíjet sadu strategií, politik a dokumentů připravených k okamžité implementaci.

FORMÁT: Online, týdenní kurz

DÉLKA: 8 týdnů

ÚČAST: Dvakrát týdně (každý druhý týden) online chat; týdenní úkoly; závěrečný úkol

MATERIÁLY: Jeden požadovaný text

ZÁVĚR: Úspěšný absolvent tohoto kurzu získá jeden kredit na Small Museum Pro! certifikát od American Association for State and Local History.

DATUM KURZU: 25. března - 17. května 2019

NÁKLADY: $195 členové AASLH / $295 nečlenové

OTEVŘENÁ REGISTRACE: 15. února – 20. března 2019

Více informací a jak se přihlásit na kurz zde