AKCE: 20.2.2014, 0:00

Mezinárodní konference Financing Culture (Řecko)

V rámci řeckého předsednictví v Radě EU pořádá řecké ministerstvo kultury a sportu ve spolupráci s Evropskou komisí konferenci Financing Creativity Od 20. do 21. února 2014 v Aténách.
Datum konání: 20.2.2014, 0:00
Místo konání: Athens Concert Hall, Vass. Sophias & Kokkali, Athens

Hlavním cílem konference je klasifikovat novou filozofii kulturních a kreativních odvětví v Evropě. Program je zaměřen na zvýšení povědomí o rostoucí důležitosti kreativní ekonomiky, podpory inovací, roli kulturních a kreativních průmyslů (KKP) pro hospodářský růst a sociální začleňování.

Konference bude dále seznamovat se stávajícími nástroji a odbornými znalostmi, které mohou usnadnit rozjezd a přístup k financování pro kulturní a kreativní odvětví, s cílem zdůraznit význam cestovního ruchu v kultuře, regionálního rozvoje a nových příležitostí, které mají vliv na růst zaměstnanosti, zejména pro mladé lidi.

Registrujte se do 15. února 2014.

Zdroj: http://www.culturenet.cz/index.php?cmd=page&id=49&news_id=14275