AKCE: 6.2.2014, 0:00

Vyhlášení výzev k podání žádostí o grant v rámci Programu CZ06 „Kulturní dědictví a současné umění“ - pozvánka na seminář

PŘEDBĚŽNÉ OZNÁMENÍ a informace o semináři pro vyhledávání zahraničních partnerů
Datum konání: 6.2.2014, 0:00

V zájmu dobré informovanosti zájemců o grant zveřejňujeme, se souhlasem Zprostředkovatele programu (Ministerstvo financí), níže uvedené pracovní verze textů výzev k podání žádostí o grant z fondů EHP 2009-2014. Oficiální vyhlášení výzev (v platném znění) se předpokládá dne 9.1.2014. V těchto souvislostech upozorňujeme, že pracovní verze výzev nezobrazují dílčí změny, ke kterým může dojít s ohledem na nedokončený proces notifikace Programu CZ06 (Evropská komise) z hlediska veřejné podpory.

V rámci grantové podpory budoucích projektů očekáváme - v souladu s Memorandem o porozumění, Programem CZ06 a vlastními výzvami – navázání a prohloubení spolupráce mezi příjemci grantů a jejich relevantními partnery ze zemí poskytujících podporu.

K vyhledávání vhodných kontaktů pro realizaci projektů mohou sloužit tyto webové stránky (www.norskefondy.cz) prostřednictvím Formuláře pro spolupráci a dále zejména Kontaktní seminář realizovaný ve spolupráci s ArtsCouncilNorway (zahraniční partner Programu CZ06). Tento seminář, za účasti zahraničních umělců z různorodých oblastí a ostatních pracovníků v kultuře, se uskuteční dne 6. 2. 2014. V rámci semináře budou organizovány přednášky, dílny a doprovodný kulturní program. Účastníci semináře budou mít zajištěn prostor k neoficiálním setkáním a rozhovorům. U většiny účastníků se očekává aktivní účast. Kapacita semináře je omezena, proto je třeba se včas přihlásit prostřednictvím Kontaktního formuláře fondů EHP nejpozději do 9. 1. 2014. Výběr účastníků bude uskutečněn dle data odeslání formuláře.

Pracovní verze výzev k podání žádostí o grant v rámci Programové oblasti č.16 – „Kulturní dědictví“ a č.17 – „Současné umění“ i pozvánku (formulář) ke kontaktnímu semináři naleznete na www.norskefondy.cz.

Zdroj: http://www.mkcr.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/vyhlaseni-vyzev-k-podani-zadosti-o-grant-v-ramci-programu-cz06-kulturni-dedictvi-a-soucasne-umeni-a-pozvanka-na-seminar-204551/tmplid-228