AKCE: 3.10.2013, 0:00

Veletrh PAMÁTKY 2013 s pracovními dílnami a semináři
Datum konání: 3.10.2013, 0:00
Místo konání: Praha, Průmyslový palác, Výstaviště

Ve dnech 3.–5. října se v Průmyslovém paláci na výstavišti v pražských Holešovicích uskuteční již druhý ročník oborového veletrhu s názvem PAMÁTKY 2013 – regenerace, financování, využití a umělecká řemesla.

Hlavní cílovou skupinou návštěvníků veletrhu jsou soukromí majitelé památek včetně vlastníků drobných objektů, ale také zástupci krajů, regionů, měst, obcí, ale i církví a neziskových organizací. Na své si přijdou také projektanti, architekti, investoři, správci památkových objektů a souborů a všichni, jimž leží budoucnost památek u nás na srdci. Zájemci mají možnost se přihlásit v návštěvnické předregistraci a budou pak po celou dobu přípravy veletrhu dostávat průběžné informace o vystavovatelích a jejich novinkách včetně odborného programu.

Součástí Veletrhu jsou již tradiční pracovní dílny a semináře.

pdf.pngVeletrh PAMÁTKY 2013 - přihláška [PDF, 482.1 kB]

pdf.pngVeletrh PAMÁTKY 2013 - speciální balíček [PDF, 574.4 kB]