AKCE: 3.10.2013, 0:00

Seminář projektu Dotkni se 20. století! – Život na hranicích

Národní muzeum a Muzeum Českého lesa připravily další díl z cyklu metodických seminářů věnovaných podpoře výuky českých a československých dějin 20. století, které se snaží využít potenciálu muzeí a galerií. 3. října 2013
Seminář projektu Dotkni se 20. století! – Život na hranicích
Datum konání: 3.10.2013, 0:00
Místo konání: Muzeum Českého lesa v Tachově

Národní muzeum a Muzeum Českého lesa v Tachově  připravila další díl z cyklu metodických seminářů věnovaných podpoře výuky českých a československých dějin 20. století, které se snaží využít potenciálu muzeí a galerií.
Semináře se konají v rámci vzdělávacího projektu „Dotkni se 20. století!“. Tříletý vzdělávací projekt Národního muzea „Dotkni se 20. století!“ si klade za cíl podpořit výuku československých a českých dějin 20. století na základních a středních školách za pomoci využití sbírkových předmětů, autentických dokladů minulosti a jejich příběhů.

Program ke stažení

Přihláška ke stažení