AKCE: 9.6.2014, 0:00

Seminář k Mobilitě sbírek IV.

Metodické centrum pro muzea výtvarného umění při Národní galerii zve na seminář k Mobilitě sbírek IV., který se uskuteční v pondělí 9. 6. 2014 v Auditoriu Veletržního paláce, Praha 7, Dukelských Hrdinů 47, od 9.00 do 14.30 hod.
Seminář k Mobilitě sbírek IV.
Datum konání: 9.6.2014, 0:00

Těžištěm programu bude přednáškový blok pana FRANKA BERGEVOET - Mobilita sbírek, muzejní statistika a digitalizace, jako vzájemně propojené prvky každodenní práce muzejních odborníků, odpolední blok bude zacílen na praktické náležitosti organizace zahraniční výpůjčky a na mapování aktuální situace u nás od posledního diskusního fóra v loňském roce. Tlumočení z angličtiny je zajištěno.

Vyplněné přihlášky zasílejte do 31. 5. 2014 na e-mail jelinkova@ngprague.cz. Prosím o dodržení termínu přihlášení se z důvodu rezervace tlumočnické techniky.

Ke stažení: