AKCE: 15.10.2013, 0:00

Odborné kolokvium na téma Ke studiu dějin vysokého školství po druhé světové válce

15. až 16. října 2013 Přihlášky – uzávěrka: konec června 2013
Datum konání: 15.10.2013, 0:00
Místo konání: Univerzita Hradec Králové

Archiv Univerzity Hradec Králové a Archiv Univerzity Palackého v Olomouci pořádá odborné kolokvium Ke studiu dějin vysokého školství po druhé světové válce.

Kolokvium navazuje na dvě již zrealizované akce (2009 konference v Hradci Králové a 2011 setkání v Olomouci), zabývající se dějinami vysokého školství.

Připravované kolokvium by mělo navázat na uplynulé úspěšné akce a pokračovat v tradici setkávání badatelů zabývajících se dějinami vysokoškolského vzdělávání i vysokoškolského systému po druhé světové válce.

Vítány jso proto příspěvky, které představí další výzkumné aktivity dané problematiky, nová témata zájmu z prostředí terciálního vzdělávání a nové směry bádání.

Přihlášky – uzávěrka: konec června 2013

Možnost publikace vybraných příspěvků ve Východočeských listech historických.

Konferenční poplatek: 200 Kč (Jednorázový konferenční poplatek - platba v hotovosti na místě). Zajišťuje účastníkům občerstvení (během obou dnů kolokvia formou studeného bufetu).

Účastník si sám hradí náklady na cestu a ubytování.

Realizační tým:

• Mgr. Sylva Sklenářová, Ph.D., Archiv Univerzity Hradec Králové