AKCE: 25.9.2013, 0:00

Odborná konference Kulturní krajina západních Čech

Dne 25.9.2013 se bude konat v domě U Zlatého slunce v Plzni konference, kterou pořádá plzeňské pracoviště Národního památkového ústavu a která se zaměří na ochranu kulturní krajiny v západních Čechách a soudobé trendy v péči o ni. Na konferenci, kterou zahájí ředitel ú. o. p. v Plzni Národního památkového ústavu J. Kaigl, vystoupí se svými příspěvky odborníci, kteří se zabývají kulturní krajinou z různých úhlů pohledu včetně vědecké práce a práce projektanta. Termín: 25. září 2013
Odborná konference Kulturní krajina západních Čech
Datum konání: 25.9.2013, 0:00
Místo konání: Plzeň, NPÚ ÚOP Plzeň, Dům U Zlatého slunce

Vstup na konferenci je volný.

Podrobný program ke stažení:

• Územní památková ochrana kulturní krajiny v ČR (B. Pacáková)
  • Metody poznávání kulturní krajiny (A Salašová)
  • Krajina ovlivněná hornickou činností (O. Malina)
  • Krajina ovlivněná působením kláštera cisterciáků v Plasích (I. Bukačová, J. Fák)
  • Regenerace zámeckého parku Hradiště v Blovicích (J. Kohlová)
  • Krajinářské úpravy jako pozůstatek hospodaření Černínů z Chudenic (M. Šantrůčková)
  • Regenerace parkových úprav okolo loveckého zámečku Diana z pohledu projektanta (T. Jiránek)
  • Rozvoj rekreační oblasti Bolevecké rybníky (I. Tolarová)