AKCE: 27.11.2013, 0:00

Mezinárodní vědecká konference Múzeum ako forma edukácie v spoločnosti

Múzeum Slovenského národného povstania v Banskej Bystrici v spolupráci s Komisiou pre vzdelávanie a výchovu v múzeách Zväzu múzeí na Slovensku a Slovenským národným múzeom Vás pozývajú v dňoch 27.11.2013 – 29.11.2013 na medzinárodnú konferenciu pod názvom Múzeum ako forma edukácie v spoločnosti. Banskej Bystrici.
Mezinárodní vědecká konference Múzeum ako forma edukácie v spoločnosti
Datum konání: 27.11.2013, 0:00
Místo konání: Múzeum SNP Banská Bystrica

Prestížna medzinárodná konferencia reflektujúca nielen na novodobé trendy, formy, metodiku a spôsoby edukácie v oblasti múzejnej pedagogiky, ale súčasne prezentuje i výsledky celoslovenského projektu Múzeá tretej generácie (M3G). Medzinárodná konferencia sa uskutoční v Banskej Bystrici.

Informacie na stránke organizátora

Vyplnenú návratku, v ktorej potvrdzujete svoju účasť prosíme poslať najneskôr do 8.11. 2013 na mailovú adresu: jana.odrobinakova@muzeumsnp.sk alebo dominik.hrdy@snm.sk.

Predbežný program konferencie

Návratka