AKCE: 8.10.2013, 0:00

5. mezinárodní konference \"Západ versus Východ\" nebo společná Evropa?

Rozdílné koncepce výzkumu provenience, dokumentace a identifikace uloupených kulturních statků a možnosti mezinárodní spolupráce v Evropě a ve světě. 8. až 9. října 2013
5. mezinárodní konference \"Západ versus Východ\" nebo společná Evropa?
Datum konání: 8.10.2013, 0:00
Místo konání: Poděbrady, zámecké divadlo, náměstí Jiřího z Poděbrad 1/I

Centrum pro dokumentaci majetkových převodů kulturních statků obětí II. světové války, o.p.s. a Ministerstvo kultury České republiky zvou na mezinárodní konferenci „Západ versus Východ“ nebo společná Evropa?

Mezinárodní konference zaměřující se na různé koncepce a interpretace výzkumu provenience uplatňované v Evropě i ve světě, pokoušející se objasnit požadavky vyplívající z tohoto výzkumu ze strany různých subjektů.

Záštitu nad 5. mezinárodní konferencí převzali ministryně kultury Alena Hanáková a místopředseda vlády a ministr zahraničních věcí Karel Schwarzenberg

Program a další informace jsou ke stažení zde: