AKCE: 12. 6. 2023 – 16. 6. 2023

Public History Summer School 2023

Nejen pro muzejní historiky je určena letní škola veřejné historie, zaobírající se prezentací dějin v muzeích, muzejní edukaci a obecně ve veřejném prostoru.

Public History Summer School 2023
Datum konání: 12. 6. 2023 – 16. 6. 2023
Místo konání: Vratislavská univerzita, Vratislav, Polsko

Historický institut Vratislavské univerzity, Lucemburské centrum pro soudobé a digitální dějiny na Lucemburské univerzitě (C2DH), muzeum Centrum Historii Zajezdnia, Mezinárodní federace public history a Akademie věd Polska zvou studenty, doktorandy a odborníky z praxe k účasti na šesté letní škole veřejné historie, která se bude konat v hybridním formátu (na místě a online).

Termín pro přihlášení je 12. březen 2023.

Přihlašovací formulář

Doporučené tematické okruhy představených příspěvků najdete zde. Vybrané příspěvky budou publikovány v rámci řady Global Perspectives on Public History vydavatelství Routledge.

Více informací zde.

Zdroj: publichistorysummerschool.wordpress.com