AKCE: 29.6.2023, 13:00

Webinář Moderní technologie v muzeích a galeriích

Webinář společnosti Tasty Air o technologiích virtuální a rozšířené reality a jejich využití v muzeích a galeriích

Webinář Moderní technologie v muzeích a galeriích
Datum konání: 29.6.2023, 13:00

Společnost Tasty Air zve na webinář o technologiích virtuální a rozšířené reality a jejich využití v muzeích a galeriích. Společnost během webináře představí jakým způsobem tyto technologie do muzeí implementuje. Účastníci se dozví, jak dlouho trvá dodání virtuální reality do muzea od prvotního nápadu až po finální výsledek. a jaké jsou možnosti financování těchto projektů pomocí dotací. Budou představeny ukázky virtuální i rozšířené reality a v závěru webináře nebude chybět diskuse o konkrétních otázkách.

Zvláštním hostem webináře je Petr Chlebec, vedoucí Světa Komenského Fulnek (pobočka Muzea Novojičínska), který představí využití nových technologií ve svém muzeu a podělí se o svou zkušenost s úspěšnou žádostí na dotaci, která financovala 100 % projektu.

Webinář se koná 29. června 2023 od 13.00, účast je zdarma po registraci.

Více informací a registrační formulář zde.

Zdroj: tastyair.cz