AKCE: 11. 4. 2019

Otevřená registrace na webinář NEMO zdarma!

Ve čtvrtek 11. dubna 2019 ve 13 hodin se bude konat bezplatný webový seminář od Network of European Museum Organisations.

@nemo
Datum konání: 11. 4. 2019
Místo konání: Online

Margherita Sani, projektová manažerka v Istituto Beni Culturali v regionu Emilia-Romagna a členka představenstva NEMO, se bude zabývat muzejním vzděláváním a veřejnou angažovaností na základě trendů a postupů v evropských muzeích.

Registrace probíhá do 9. dubna 2019.

Jedna z největších výzev, s nimiž se muzea v dnešní době potýkají, souvisí se zvýšeným počtem a rozmanitostí činností, které jsou určeny veřejnosti. Koncepce rozvoje publika se promítá do četných praktik, které muzea zavedly, aby uspokojily potřeby jak diváků, tak i investorů. Termín veřejná angažovanost - na rozdíl od vzdělávání - proto lépe odráží to, co v současné době dělají pedagogové. Webinář se na tuto změnu podívá s využitím příkladů a případových studií z různých institucí v Evropě.

Zaregistrovat se můžete přes tento formulář.

Více informací naleznete zde

Zdroj: https://www.ne-mo.org/news/article/nemo/register-to-the-next-free-nemo-webinar.html