AKCE: 4. 4. 2019 – 6. 4. 2019

International Conference "The Role of Emotions in Museum and Cultural Experiences"

KulturAgenda Institute for Museums, Cultural Enterprises and Audiences, The Institute for Learning Innovation a the Staatliche Museen zu Berlin společně zvou na konferenci věnovanou nejnovějším výzkumům v oblasti lidských emocí a úloze, kterou hrají v muzeích a kulturních zážitcích.

@KulturAgenda
Datum konání: 4. 4. 2019 – 6. 4. 2019
Místo konání: Berlin, Kulturforum (Staatliche Museen zu Berlin)

KulturAgenda Institute for Museums, Cultural Enterprises and Audiences, The Institute for Learning Innovation a the Staatliche Museen zu Berlin společně zvou na konferenci věnovanou nejnovějším výzkumům v oblasti lidských emocí a úloze, kterou hrají v muzeích a kulturních zážitcích.

Dvou a půl denní konference poskytne inspirativní diskuze a produktivní interakce mezi organizátory konference, místními muzea a kulturními institucemi, účastníky konference, facilitátory a návštěvníky. Tímto způsobem chce konference najít nová spojení, která nemají možnost k diskuzi.

Více informací o programu a vstupenkách zde