AKCE: 6. 5. 2021 – 7. 5. 2021

HyMEx 2021: Hybrid Museum Experience Symposium

Mezinárodní konference v oblasti digitální a experimentální muzeologie přijímá příspěvky.

@http://hymex2021.ludwigmuseum.hu/
Datum konání: 6. 5. 2021 – 7. 5. 2021
Místo konání: Ludwig Museum – Museum of Contemporary Art, Budapešť, Maďarsko

Muzeum současného umění Ludwig Museum v Budapešti zve na mezinárodní konferenci na témata z oblasti digitální a experimentální muzeologie. Konference proběhne v kombinované fyzické i virtuální formě.

Kromě potvrzených řečníků z popředných světových institucí (Whitney Museum of American Art, korejské Nam June Paik Art Center nebo ICOFOM) konference přijímá také příspěvky od odborníků z regionů střední a východní Evropy a Balkánu. Termín registrace příspěvků je 22. únor 2021.

Téma příspěvků: The  transmogrified entity of the museum: how to deconstruct and reconstruct the hybrid experience through the involvement of pluridisciplinary angles and by the means of physical, virtual, spatial and socio-political exposures.

Formulář na registraci příspěvku

Registrace pro pasivní účast na konferenci bude otevřena v březnu 2021.

Více informací o konferenci zde.

Zdroj: hymex2021.ludwigmuseum.hu