AKCE: 25. 5. 2021 – 28. 5. 2021

The 19th International Symposium on School Museums and Collections of Educational History 2021

Mezinárodní konference na téma muzeí vzdělávání, školních muzeí a muzejní edukace přijímá příspěvky.

@ische.org
Datum konání: 25. 5. 2021 – 28. 5. 2021
Místo konání: Studentské a kulturní centrum Xenia, Rethymno, Kréta, Řecko

19. ročník mezinárodního sympozia školních muzeí a sbírek dějin vzdělávání v roce 2021 nese téma Školní muzea, muzejní edukace a dějiny vzdělávání: Vytváření příležitostí k učení a budování mostů k otevřeným a udržitelným společnostem.

Příspěvky se mohou zabývat tématy z oblasti muzejní edukace (edukační programy muzeí, celoživotní vzdělávání, návštěvníci se speciálními potřebami, využití nových technologií), prezentace a interpretace dějin v muzeích, nebo funkce a provoz školních muzeí a muzeí vzdělávání a jejich příspěvek k environmentální osvětě.

Termín registrace příspěvků je 30. listopad 2020.

Call for Papers

Více informací zde.

Zdroj: ische.org/call-for-papers-the-19th-international-symposium-on-school-museums-and-collections-of-educational-history/