AKCE: 20. 10. 2020

Workshop Ekologická udržitelnost kulturních akcí

@impulshk.cz

Chcete se dozvědět, jak uspořádat kulturní akci a chovat se přitom ekologicky a šetrně k našemu životnímu prostředí?

Datum konání: 20. 10. 2020
Místo konání: Centrum uměleckých aktivit Hradec Králové, Tomkova 139, Hradec Králové

Workshop Tomáše Fialy vás uvede do složitosti ekologické problematiky a pokusí se vám dát rady, jak být v daném kulturním projektu ekologický a stále efektivní.

Tomáš Fiala je zakladatel a organizátor světoznámého hudebního festivalu Brutal Assault, který se pyšní silným ekologickým přístupem. Byl první, který v České republice dostal do hry recyklovatelné kelímky, celý catering probíhá bez plastů a obecně hledá co nejsofistikovanější řešení, která posouvají ekologii celého festivalu ještě o stupeň dál.

Workshop se koná 20. října 2020 od 14.00 do 17.30 hod., účastnický poplatek je 300 Kč.

Registrační formulář

Více informací zde.