AKCE: 26. 2. 2020, 9:00–18:00

IMP Concluding Symposium – Museums and intangible heritage: towards a third space in the heritage sector

Projekt nehmotného kulturního dědictví a muzeí pořádá své závěrečné sympozium v Bruselu.

@ichandmuseums.eu
Datum konání: 26. 2. 2020, 9:00–18:00
Místo konání: Le Bouche à Oreille, Brusel

Konference nabízí veřejné fórum pro klíčové zúčastněné strany z oblasti nehmotného dědictví a muzeí, jako jsou odborníci v oblasti dědictví, muzejní profesionálové, tvůrci politik, akademici a zástupci nadnárodních sítí.

Na konferenci budou shrnuty teoretické a praktické poznatky, které se od roku 2017 shromažďují v průběhu let spolupráce v oblasti tématu ICH a muzeí v Evropě. Na základě projektu IMP budou zavedena doporučení a metodiky pro politiky i praxi.

Více o programu zde

Přihláška na konferenci

Zdroj: https://www.ichandmuseums.eu/en/events/detail/imp-concluding-symposium-museums-and-intangible-heritage-towards-a-third-space-in-the-heritage-sector#tab-eventinformation