AKCE: 19. 5. 2019 – 22. 5. 2019

2019 Annual Meeting & MuseumExpo

American Alliance of Museums zve na výroční konferenci.

@aam
Datum konání: 19. 5. 2019 – 22. 5. 2019
Místo konání: New Orleans, LA

Annual Meeting & MuseumExpo je největší konferencí muzejních odborníků na světě.

Jde o jedinečnou možnost získat inspiraci, poznatky a odborné znalosti potřebných pro udržení organizace býti dynamickou, významnou a trvale udržitelnou. Účastí na této akci podpoříte svou kariéru a úspěch Vaší organizace.

Na letošní konferenci s názvem "Dynamické, důležité, nezbytné: Podpora živých muzeí" budete řešit, jak můžete:

• vytvářet nové příjmy související s posláním hlavních odvětví a talentů muzeí
  • prokázat dárcům a financovatelům, že muzea poskytují základní, ekonomické, vzdělávací a komunitní dobro
  • vytvářet vzájemně výnosné spoluprace a partnerství s neziskovými společnostmi a organizacemi v jiných odvětvích – zejména v oblasti zdraví a vzdělávání
  • prozkoumat obchodní strategie týkající se digitálního obsahu a angažovanosti, které rozšiřují dosah muzeí
  • optimalizovat klíčové funkce v oblasti lidských zdrojů, financí a účetnictví, informačních technologií a marketingu s cílem, jak omezit náklady, zlepšit kapacitu a výsledky apod.

Více informací a přihlášky ke konferenci naleznete zde