AKCE: 28.5.2020, 16:00

Webinář The Ethical Challenges Faced by Museums and Museum Professionals when Engaging with Migrants

První ze série webinářů ICOM ICEE se věnuje etickým aspektům práce s migranty v muzejních institucích.

@ICEE
Datum konání: 28.5.2020, 16:00

První ze série webinářů, pořádaných ICOM ICEE (International Committee for Exhibition Exchange - Mezinárodní výbor pro výměny výstav), se zabývá etickými otázkami ve vztahu k práci s přistěhovaleckými komunitami v muzejních institucích, například v oblasti interpretace, vzdělávání nebo inkluze. Webinář je pořádán ve spolupráci s IC-Ethics (International Committee on Ethical Dilemmas - Mezinárodní výbor pro etické otázky).

Webinář se koná 28. května v 16.00, účast je zdarma po registraci pro členy i nečleny ICOM. Webinář probíhá v anglickém jazyce.

Registrační formulář zde.

Více informací zde.