AKCE: 27.5.2020, 10:00

Online konference 3D digital Cultural Heritage for resilience, recovery and sustainability

Online konference na téma využití technologie 3D digitalizace v uchovávání kulturního dědictví.

@europa.eu
Datum konání: 27.5.2020, 10:00

Oddělení interaktivních technologií a digitálního prostředí pro kulturu a vzdělávání Evropské komise zve na online konferenci na téma využití technologie 3D digitalizace v uchovávání kulturního dědictví. Příspěvky se budou zabývat nejen technologickou stránkou 3D digitalizace, ale také její právním nebo ekologickým aspektem, aktivními strategiemi nebo iniciativami a představí případové studie její úspěšné realizace.

Konference se koná 27. května 2020 od 10.00 do 13.00, bude volně přístupná a streamovaná v reálném čase přes platformu YouTube.

Více informací zde.