AKCE: 23.1.2023, 0:00

Konference Do černého o udržitelnosti v prostředí městských komunit

Sdružení knihoven ČR pořádá konferenci v Městské knihovně v praze.

Konference Do černého o udržitelnosti v prostředí městských komunit
Datum konání: 23.1.2023, 0:00
Místo konání: Městská knihovna v Praze

Sdružení knihoven ČR je veřejně prospěšným zájmovým sdružením právnických osob, jehož účelem je podpora demokracie zpřístupňováním kulturního bohatství a informačních zdrojů. V rámci své činnosti bude v "SDRUK" pořádat konferenci "Do černého", která se zaměří na téma udržitelnosti v prostředí městských komunit. Konference se uskuteční 23. ledna 2023 v Městské knihovně v Praze.

Na konferenci bude přítomna řada hostů a iniciativ z domácího i zahraničního prostředí. Budou jimi například Radan Haluzík z Centra pro teoretická studia Univerzity Karlovy, Petr Gibas ze Sociologického ústavu AV ČR nebo zástupci iniciativ Fridays for Future, Architekti bez hranic, InBáze a Bike Kitchen Praha. Konference se tak bude věnovat tomu, jak se mohou knihovny, ale i další kulturní instituce jako například muzea, zapojit do budování městské komunity a udržitelného života.

Více o konferenci naleznete zde.

Zdroj: sdruk.cz