AKCE: 6.6.2018, 10:00

Seminář Autorské právo ve výtvarném umění (6.6.2018)

Metodické centrum pro muzea výtvarného umění připravilo seminář zaměřený na problematiku autorského práva v galeriích - muzeích výtvarného umění, na který zve zejména odborné pracovníky muzeí a galerií, které spravují výtvarné sbírky.

Seminář Autorské právo ve výtvarném umění (6.6.2018)
Datum konání: 6.6.2018, 10:00
Místo konání: Národní galerie, Praha

Hlavním přednášejícím bude JUDr. František Vyskočil, Ph.D. specializující se na problematiku autorského práva, kterou přednáší také studentům DAMU, FAMU a HAMU.

Na semináři vystoupí rovněž JUDr. Adéla Faladová, zástupkyně vedoucího samostatného oddělení autorského práva na Ministerstvu kultury, která se ve svém příspěvku zaměří na aktuální autorskoprávní směřování v EU. Podrobný program semináře naleznete v příloze.

Seminář je zdarma.

Přihláška

Na seminář se hlaste prostřednictvím přihlášky v příloze na e-mailu dagmar.jelinkova@ngprague.cz.

Zdroj: ze zaslaných materiálů