AKCE: 7.6.2018, 9:00

Střed zájmu: Daně a umělecká mezinárodní spolupráce (7.6.2018)

IDU vás zve v rámci svého projektu CzechMobility.Info na workshop o problematice mezinárodního zdaňování v oblasti kultury. Workshop je určený kulturním manažerům, produkčním, umělcům i příspěvkovým organizacím aktivních na mezinárodní kulturní scéně.

Střed zájmu: Daně a umělecká mezinárodní spolupráce (7.6.2018)
Datum konání: 7.6.2018, 9:00
Místo konání: Praha

Workshop povede daňový poradce, Ing. František Hodan, který se dlouhodobě věnuje mimo jiné zdanění neziskových organizací, problematice DPH ve vztahu k zemím EU i třetím zemím a problematice mezinárodního zdaňování v rámci spolupráce s Asociací profesionálních divadel.

Prosíme o REGISTRACI na konci této stránky. Vstup je zdarma, kapacita je omezena. Účastníci budou mít možnost zaslat své dotazy ke zpracování předem.

Program

Zdroj: http://www.culturenet.cz/aktuality/stred-zajmu-dane-a-umelecka-mezinarodni-spoluprace-7-6-2018-praha-workshop/n:25572/