AKCE: 12.10.2021, 9:30

Archeologia technica: Zkoumání výrobních objektů a technologií archeologickými metodami

39. ročník semináře k archeologickým výzkumům technických a technologických zařízení a průmyslového dědictví.

@tmbrno.cz
Datum konání: 12.10.2021, 9:30
Místo konání: Technické muzeum v Brně, Purkyňova 105, Brno – Královo Pole

V letošním roce pořádá Technické muzeum v Brně již 39. seminář Archeologia technica / Zkoumání výrobních objektů a technologií archeologickými metodami.

Posláním seminářů je prezentace a řešení problémů spojených s archeologickými výzkumy technických a technologických zařízení, dokumentací a záchranou průmyslového dědictví i seznamování s výsledky praktických experimentů prováděných v rekonstrukcích starých výrobních zařízení.

Seminář proběhne v úterý 12. října 2021 od 9.30 hodin.

Termín pro přihlášení příspěvku je 1. říjen 2021.

Účastnický poplatek: 200 Kč, pro studenty 50 Kč (neplatí pro přednášející).

Přednesené příspěvky je možné publikovat v recenzovaném časopise Archeologia technica.

Více informací zde.

Zdroj: tmbrno.cz