AKCE: 27. 2. 2018

Mentoring and Museums Conference 2018

V jihoanglickém městě Reading se koncem února uskuteční jednodenní konference zaměřená na mentoring v oblasti muzejnictví. Konat se bude v Muzeu anglického venkovského života (MERL).

Datum konání: 27. 2. 2018
Místo konání: Reading, Velká Británie

Konference sdružuje mentory z jižní oblasti Anglie a klade si za cíl vylepšit stávající dovednosti účastníků i předat jim různorodé zkušenosti a podpořit je a inspirovat k další činnosti. Na programu nalezneme přednášky, workshopy i návštěvu muzea.

Účastníci se mohou těšit na zkušenosti mentora na volné noze, základní rysy a perspektivy této práce nebo workshop o řeči těla. Mezi mluvčími a vedoucími workshopů se objeví například ředitelka MERL, manažerky z  Umělecké rady Anglie a pracovníci South East/South West Museum Development.

Více informací zde.